איטום בסנפלינג

אנו עדים לכך, כי בערים רבות בארץ, קיימים בנייני מגורים או בנייני משרדים שהתיישנו וקיים הצורך לשפצם. רוב השיפוצים בבניינים אלה, הינם תיקוני פגמים שנוצרו עם השנים בשל ליקויי בנייה, בשל תנאי מזג האוויר והבלאי של השנים. היום, כבר ניתן לבצע איטום בסנפלינג, כאשר שיטה זו, הינה הרבה יותר קלה מאשר התקנת פיגומים. הרבה יותר קל בשיטה זו, לכסות את כל המשטחים שיש לאטום. ישנו סרבול רב וסכנה לרכוש של דיירי הבניין או בנייני המשרדים, אם עובדים בשיטת הפיגומים. קל לכל אדם להשתמש בפיגומים ולפרוץ למשרדים או לדירות וכן, ההתקנה של הפיגומים הללו, תעלה הרבה יותר מאשר שיטת עבודה באמצעות סנפלינג.

יש לציין, כי גם אנשים המתמחים בעבודה בגובה, חשים הרבה יותר קל ובטוח, כאשר הם מבצעים איטום בסנפלינג השליטה היא מאובטחת באמצעות החבלים ובאמצעות המושב המיוחד שעליו הם נמצאים בעת ביצוע עבודה זו. שיטה זו, אף מונעת תאונות עבודה רבות, כאשר רוב תאונות העבודה בתחום הבנייה, נגרמו מפיגומים. ההספק של העבודה באיטום, הינו גבוה בהרבה מאשר באמצעות השיטה הישנה יותר שבה נעזרו בפיגומים.

 

שיטת העבודה באמצעות הסנפלינג הינה יעלה וזולה יותר

העבודה בשיטה החדישה יותר שהיא איטום בסנפלינג, מאפשרת גישה לכל מקום, כאשר הגוף של עובד האיטום, משוחרר והוא יכול לדחוף את עצמו לכל פינה אפשרית. בגלל שאין צורך בהקמת פיגומים, המחיר של עבודה בגובה באמצעות סנפלינג לצורך איטום הקירות, יהיה נמוך יותר באופן משמעותי. איטום קירות חיצוניים של מבנים באמצעות הסנפלינג, מתבצע כאשר הבניין הינו בגובה רב ובמצב זה, לא ניתן להגיע באמצעות סולם גבוה וקיים הצורך להשתמש בגלישה ע”י חבלים המקובעים בגג הבניין, כך שניתן יהיה להגיע לכל האזורים שיש לאטום ביתר קלות.

יש לציין, כי עבודת איטום בסנפלינג הינה מורכבת, מסוכנת וסיזיפית. בעל המקצוע שהוא גם בעל רישיון לעבודה בגובה, יהיה חייב לגלוש מטר אחרי מטר. ישנם מקרים רבים, שקיים הצורך לבצע עבודת שיקום מקיפה לחגורות וכן, עבודות הכנה הקודמות לאיטום עצמו על מנת לבצע איטום יעיל ומקצועי לקירות החיצוניים של הבניין. העובדים בגובה, מבצעים את העבודה באופן מדויק, עד לכיסוי כל מעטפת המבנה בחומר איטום שמתאימים לקירות החיצוניים.

 

החברה המתמחה בעבודות איטום בגובה באמצעות סנפלינג

איטום לקוי של קירות חיצוניים לבניין, גורם למי הגשמים לחדור מבעד לקירות הבית ולהיווצרות של עובש וכתמי לחות. הפתרון הברור, הינו איטום בסנפלינג . בגלל שקיימים מבנים גבוהים במיוחד שיש לאטום ולמנוע מלחות לחדור לדירות או לבתים, יש למצוא חברה העוסקת בעבודות בגובה כגון איטום. חברת קרן שמש , מספקת צוות מיומן של עובדים מקצועיים המתמחים בעבודות בגובה והם בעלי רישיון לעבודה זו. החברה מבטחת את עובדיה ודואגת לפיקוח ועמידה בחוקי העבודה הנדרשים לעבודה רגישה ומדויקת זו. לחברה ניסיון רב של מעל 10 שנים, והיא עומדת בזמנים ומעניקה שירות מקצועי ,הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי בכל רחבי הארץ.

דילוג לתוכן