צרו קשר

  ּ

  שטיפה בלחץ

  שטיפה בלחץ

  קיימים משטחים שונים שקשה לנקות אותם באופן המקובל בעזרת חומר ניקוי ומים. ישנם גם מקומות מורכבים לניקוי כמו מפעלים, משרדים, מוסכים וכתמים של שמן או מסטיק שנדבקו למשטחי אבל שונים, חלודה וכתמי עובש. הפתרון הנכון והטוב ביותר, הינו שטיפה בלחץ באמצעות גרניק. חברת קרן שמש, הינה אחת החברות המוכרות לניקיון כל סוגי המשטחים, חלונות, תריסים ופתרונות בגובה. החברה קיימת מעל לעשור ומציעה שירות מקצועי, יעיל, אמין ואדיב. תוכלו ליצור עמנו קשר ואנו נציע לכם את השירות הטוב ביותר. הטלפון שלנו הוא: 0509393031.

  יש לדעת, כי שטיפה בלחץ היא הפתרון הטוב ביותר להסרת לכלוכים עיקשים ביותר. שיטה זו נעשית באמצעות סילוני מים בלחץ גבוה באמצעות מכונות מתקדמות וחדישות. ניתן להסיר כתמי צבע, מסטיק, גרפיטי,כתמי שמן שחדרו למשטחים, מדרכות בטון, שבילי גרניט ועוד. מכונות אלה, מתאימות לענף ההסעדה, הכימיה והייצור וניתן לשטוף מכוניות, גינות וחצרות, פרגולות ועוד.

  חיסכון גדול במים וניקיון ללא חומרים כימיים ומזיקים

  יש לדעת, כי שטיפה בלחץ, מאפשרת חיסכון רב במים וחומרים כימיים המיועדים לניקוי, כאשר חומרים אלה אינם ידידותיים לסביבה. שיטה זו, מאפשרת ניקיון קפדני ומושלם וכן, זהו חיסכון בזמן ומאמץ של כוח אדם. שטיפה זו, אינה פוגעת במשטחים ואינה משאירה סימנים או כל נזק אחר. לחץ המים, מתאים גם לניקוי סוגים שונים של משטחים כגון דק, חלונות, קירות חיצוניים מרצפות ועוד. כאשר משלבים חומרי ניקיון חזקים אך ידידותיים לסביבה, אפשר לשטוף בתי מלאכה ומפעלים.

  כאשר מדובר על כתמים קשים יש לבצע שטיפה בלחץ באמצעות סילון של מים חמים, מה שיגרום לניקיון מושלם, שמירה על היגיינה והמסת השומנים ללא צורך אפילו בחומר ניקוי. אם מדובר על שטיפה של דק באמצעות גרניק, ניתן לנקות את הדק מבלי לפגוע בעץ עצמו, במיוחד עם צינור השטיפה ימוקם על האזור שיש בו כתם עיקש. כאשר משתמשים עם חומרי ניקוי ייעודיים לדק, חומרים אלה, יכולים להוריד כתמי טחב, שומן ושאריות צבע. יש לציין, כי רוב חומרי הניקוי יבהירו במעט את הגוון של העץ,אך עם הזמן הגוון המקורי של העץ יחזור. כאשר משתמשים עם חומרי ניקוי אשר מתאימים לעץ, הדק ישמר וייראה רענן וחדש לאורך זמן.

  ניקוי בקיטור של חריצים, משטחי אבן ומשטחים מחוספסים

  הניקיון נמצא בחשיבות עליונה, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. אנו חשים צורך לנקות חללים שונים אם במבנים או במקומות חיצוניים. למשל קירות מסך, קירות אבן, חיפויים למיניהם ועוד. אם המשטחים שיש לנקות הם חלקים, שטיפה בלחץ תהיה קלה יותר.שטיפה בקיטור או בלחץ, יכולה לגרום ללכלוך לצאת מהחריצים, מה שלא יתאפשר בשום שטת ניקוי אחרת.אם מדובר במשטחים שהם מחוספסים אשר יש בהם שומן או חומרים אחרים שקשים להסרה רק באמצעות שטיפה בקיטור או לחץ מים, יהיה הפתרון האידיאלי.

  באזורים שיש בהם לשלשת יונים, מסטיקים שנדבקו מזה זמן רב או כל לכלוך קשה אחר, שטיפה בלחץ תסיר אותם. רבים חיפשו את סוג הניקיון הטוב ביותר ומצאו פתרונות כימיים, אך הבעיה שהם היוו זיהום בסביבה ופגעו בה. החידוש הטוב ביותר, היה כאשר הומצאה מכונת הקיטור, אשר סיפקה פתרונות ויתרונות משמעותיים כגון: היגיינה מרבית, במיוחד כאשר המים הם חמים מאוד בעת הניקוי. ניתן למעשה לנקות כל דבר באמצעות גרניק, כמו חלונות, קירות חיצוניים, גגות מרוצפים ועוד. מומלץ להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון, אשר משתמשת עם שטיפה בקיטור, לניקיון יעיל ועם תוצאות מדהימות.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ