צרו קשר

  ּ

  עבודה בסנפלינג

  עבודות בגובה, דורשות מקצועיות רבה, ניסיון וידע על מנת שעבודה תתבצע נכון ובאופן בטיחותי על פי כללי העבודה המקובלים על פי חוק. ישנן כמה דוגמאות של עבודה בסנפלינג, כגון איטום גגות, איטום קירות חיצוניים בבניינים גבוהים, איטום חדרים רטובים, חיזוק והחלפה של חיפוי שיש רופף, הרחקת יונים, ניקיון ושטיפת מבנים חיצוניים, התקנת שלטים בגובה , ניקיון חלונות וכדומה.

  חברות אשר מחזיקות צוותי עבודה בגובה, מחזיקות בציוד בטיחות ומשוכלל ועובדות על פי כללי הבטחות של משרד העבודה ומשרד התמ"ת. את המקום שיש לבצע בו עבודה מאתרים באמצעות ציוד מתקדם של גלישת החבלים, כאשר הם מעוגנים במקום בטוח בגג. עובדים בגובה, עוברים הכשרות וקורסים ללימוד המקצוע של עבודה בסנפלינג וכן, מדי פעם עובדים בגובה עוברים קורס רענון.

   

  ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג

   

  הדרישה הגבוהה ביותר לעבודה בגובה היא למטרת ניקוי חלונות של בניני משרדים גבוהים ובנייני מגורים. אלה הן סוגי עבודות שאנשים מן המניין אינם יכולים לבצע או לעמוד בהן, בשל הסכנה הכרוכה בניקוי החלונות וכן, המקצועיות של ניקוי החלונות. זו הסיבה, שיש לפנות לחברות מקצועיות המעסיקות עובדים בגובה למטרה זו. עבודה בסנפלינג מוכרת לנו יותר כאשר אנו רואים עובדים בגובה, אשר מנקים את החלונות של בנייני המשרדים ובנייני המגורים בערים השונות בארץ.

  יש לציין, כי עבודה שהיא בגובה של מעל 2 מ', תיחשב כעבודה בגובה ויש לעבוד עם אמצעי הגנה מתאימים. ציוד סנפלינג מיועד לאפשר לבעלי המקצוע לנוע בגובהה ולמקם את עצמם באזורים שהנגישות קשה אליהם בדרכים האחרות. ישנן עבודות בגובה שהן מסוכנות יותר כגון עבודות ריתוך בגובה, כשאר העובדים חייבים לעבור הכשרה מקיפה הן בריתוך בגובה והן בנושא של עבודה בסנפלינג. הסכנה של החום שנובע מהריתוך והגובה עצמו, מחייבים ציוד בטיחותי מקיף על פי הכללים.

  עבודה בסנפלינג

   

  חברה אמינה וותיקה המספקת שירותי עבודה בסנפלינג בפריסה ארצית

   

  על מנת לקבל את הצוות המיומן ביותר, אשר מתמחה במגוון עבודות בגובה, מומלץ  לפנות לחברה וותיקה כמו קרן שמש, אשר קיימת מעל לעשור ועוסקת במתן פתרונות בגובה. החברה עובדת בפריסה ארצית ומעניקה אחריות על עבודה וכן, היא אחראית על עובדיה, כאשר היא מספקת להם את הציוד הבטיחותי המקיף וכן, החברה מבטחת את עובדיה בביטוחים המתאימים. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון: 050-9393031 וליהנות מייעוץ מקיף, שירות אדיב ,תוך עמידה בזמנים.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ