ניקיון בסנפלינג עם קרן שמש

צוות המקצוענים המנוסים שלנו מאומן באומנות הירידה מגובה כדי להתמודד עם משימות הניקיון המאתגרות ביותר. בין אם מדובר בניקוי בניינים רבי קומות, פינוי פסולת מאזורים בלתי נגישים או תחזוקת מבנים חיצוניים, יש לנו את הכישורים והמומחיות לבצע את העבודה ביעילות ובבטחה.

מורשים ומוסמכים לעבודה בגובה

התחייבות לעמידה בלוחות זמינים​

עבודה עם מכשור טכנולוגי מתקדם

שירות ומענה בכל עיר ורחבי הארץ

תהליך העבודה

החל מההכנות הראשוניות ועד לבדיקות האחרונות, יש כמה שלבים שאנו מקפידים עליהם בכל עבודת ניקיון בסנפלינג. הנה הם:

שלב 1: הכנות ובדיקות בטיחות

לפני שמתחילים בתהליך הניקוי, חשוב מאוד לבצע מספר בדיקות, להכין את האזור לעבודה ובעיקר – להקפיד על הוראות הבטיחות. אנו מעריכים את הסביבה כולה ומנסים לאתר בה מכשולים אפשריים. לצד זאת, אנו מתאימים את הציוד למשימה הספציפית, בצורה שמתיישבת עם נהלי הבטיחות המחמירים שלנו. בכל עת הניקיון עצמו נבחן דרך שני היבטים – ציוד מותאם ובטיחות העבודה.

 

שלב 2: חיבור והקמה

לאחר השלמת ההכנות הבסיסיות, אנו מביאים את הציוד הדרוש לניקוי ומקימים את עמדות הסנפלינג. אנחנו מחברים את החבלים ואת המערכות השונות למערכות העיגון שהגדרנו ומוודאים שהכל מתנהל בצורה בטוחה ומוגנת. לאחר מכן החבלים מתחברים בקפידה לאנשי הסנפלינג, יחד עם חומרי הניקוי המיוחדים שידרשו למשימה.

 

שלב 3: יוצאים לדרך ומנקים

עם הציוד המתאים ובאופן מאובטח טכנאי הסנפלינג יכולים להתחיל בתהליך הניקוי. הם יורדים במורד הבניין באמצעות החבלים, ומתמרנים בזהירות את דרכם כדי לגשת לאזורים הדורשים ניקוי. בהתאם למשימה הספציפית שהוגדרה מראש, העובדים מתחילים לפעול. ניתן לשלב מספר טכניקות ניקוי בצורה סימולטנית, מה שמבטיח עבודה מהירה ויעילה. החל מקרצוף משטחים, ניגוב לכלוך ואבק ועד לשטיפה בלחץ או הסרת כתמים קשים, יש לא מעט פעולות שמתבצעות באוויר. אנו עובדים בצורה שיטתית, ומקפידים על ניקיון יסודי ויעיל תוך שמירה על בטיחות העובדים.

 

שלב 4: בדיקות אחרונות

אחרי שסיימנו עם תהליך הניקוי, בהתאם למטרות שהוגדרו מראש, מתבצעת בדיקה יסודית על מנת לוודא שכל האזורים נקיים כראוי. טכנאי הסנפלינג בוחנים בקפידה את האזור ובודקים אם נותר לכלוך או נקודות שפספסו. במידת הצורך, מתבצעים ניקויים נוספים ופינישים אחרונים כדי להשיג את התוצאות הרצויות. לבסוף אנו מפרקים את הציוד ומנקים את אזור העבודה.

יתרונות עבודת ניקיון בסנפלינג לעומת פתרונות אחרים

1. גישה לאזורים בלתי נגישים:

הניקיון הוא אלמנט קריטי בכל סביבה, אין על זה ויכוח. אבל מה עושים כאשר ניצבת בפנינו משימת ניקיון במיקום מאתגר? בדיוק לפינה הזו נכנס הסנפלינג. הוא מאפשר לנו להתקרב לאזורים שאין דרך אחרת לגשת אליהם. הטכניקה הזו שימושית במיוחד כשאנחנו צריכים לתחזק ולנקות גורדי שחקים, בנייני דירות גדולים, קניונים, בתי חולים ועוד. הסנפלינג מספק את האמצעים להתקרב למקומות שאין עוד דרך קונבנציונלית להגיע אליהם.

 

2. יעילות ורב תכליתיות:

הסנפלינג היא טכניקה רב תכליתית שניתן להשתמש בה למגוון רחב של משימות ניקיון. הגמישות של החבלים וזרימת העבודה מסייעים לנו לבצע אינספור מטלות מאתגרות, בצורה נוחה ויעילה. בניגוד לעובדים על פיגומים שמוגבלים בשטח התזוזה שלהם, טכנאי הסנפלינג יכולים "להסתובב" על הבניין בחופשיות, מה שהופך את עבודתם להרבה יותר יעילה.

 

3. ניווט נוח:

אם כבר דברנו על יעילות, אי אפשר שלא להתייחס לעניין הניווט הקל. סנפלינג מאפשר לנו ירידה מבוקרת, דבר שמקל משמעותית על העבודה בבניינים גבוהים. החבלים והרתמות הופכים את הניווט על הבניין לקל, מה שמסייע לנו לנקות בצורה הטובה ביותר.

 

4. חסכון משמעותי בזמן:

אם פעם היה צריך לשכור מנוף יקר שהיה מוריד ומעלה את עובדי הניקיון באופן נקודתי, הסנפלינג שינה לגמרי את המציאות. העובדים שלנו פועלים בזריזות, ולא תלויים באף גורם אחר. הם עולים ויורדים בקצב מסחרר וחוסכים לכם לא מעט זמן יקר ערך, עם ניקיון מקיף ויעיל שמתבצע בזריזות.

 

5. הפרעה מינימלית לשגרת היום יום:

ניקיון בסנפלינג מתבסס על עבודה ששואפת לפגוע כמה שפחות בשגרת היום יום של כל בניין. מה הכוונה? העובדים שלנו יודעים לפעול לצד האנשים שמשתמשים בבניין, כך שהעבודה השוטפת לא חייבת להיפסק. יש לכם משרד? זוכרים שפעם בשביל לנקות הייתם צריכים לעצור את יום העבודה? נהדר – כי זה נגמר! שבו לכם במשרד בנחת, ואנחנו ננקה מבחוץ – מבלי להרעיש ולהפריע.

גלריית תמונות מהשטח

שאלות נפוצות על ניקיון בסנפלינג

כמובן. שמירה על הבטיחות היא אבן יסוד בכל הנוגע לעבודת סנפלינג יעילה. לכן, ניקוי בסנפלינג יכול להיות בטוח רק כאשר מקפידים על אמצעי בטיחות נאותים. אנחנו מתכוונים לעבודה עם ציוד איכותי שמתוחזק היטב, עבודה לפי טכניקות והכשרות מקצועית וכמובן – הצמדות לפרוטוקולי בטיחות. ובכל אופן, העובדים שלנו בטוחים ב100 אחוז במהלך עבודתם!

השמיים הם הגבול (לגמרי!). אפשר לעבוד על בניינים גדולים, רבי קומות, קניונים, משרדים ציבוריים, גשרים, מגדלים ואפילו מונומנטים ופסלים היסטוריים. כל עוד ישנן נקודות עיגון מתאימות (וכמעט תמיד יש), עם גישה נוחה לטכנאים, הסנפלינג יכול להיות שיטת ניקוי יעילה ומנצחת.

אפשר להיעזר בסנפלינג לביצוע מגוון רחב של משימות ניקיון. מטלות נפוצות יהיו לרוב ניקוי חלונות, ניקוי חזיתות, שטיפה בלחץ, הסרת לכלוך או פסולת מאזורים שקשה להגיע אליהם ואפילו הסרת גרפיטי. נוחות העבודה מאפשרת לטכנאים שלנו לבצע מספר משימות בצורה סימולטנית, דבר שכמעט ולא אפשרי בשיטות מסורתיות כמו עבודה על מנופים או פיגומים.

אחד ההיבטים המדהימים שקשורים לסנפלינג הוא שמדובר על טכניקה שכמעט ולא פוגעת בסביבה. בניגוד לשיטות אחרות, בהן משתמשים במכונות כבדות, מנופים שמונעים בדלק ומעליות רחבות ידיים שצורכות לא מעט חשמל, הסנפלינג מתבסס אך ורק על כוח המשיכה. לצד זאת, אנו עובדים עם מוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה במידת האפשר, כדי למזער את ההשפעה על הסביבה.

התשובה כאן אינה חד משמעית, ומתבססת על מספר גורמים במקביל. החל מגודל ומורכבות המבנה, מספר הקומות ואופי הבנייה, ועד למידת הניקיון הנדרשת וכמות הטכנאים המעורבים. בכל אופן, אחרי שקלול כל האלמנטים, נוכל לתת הערכה מדויקת במידת האפשר.

*זכרו, תמיד מומלץ להתייעץ עם חברות ניקיון מקצועיות או מומחים מנוסים בניקיון בסנפלינג כדי להבטיח את ביצוע השיטות המומלצות.

מאמרים ומידע נוסף בנושא

בקרוב

דרוש/ה עובד/ת לצוות ניקוי חלונות בגובה

דילוג לתוכן