צרו קשר

  ּ

  ניקוי בלחץ מים

  האבק, הפיח, הזמן וכן הבלאי הטבעי, יוצרים שכבת לכלוך קשה על קירותיהם של מבנים רבים. לכלוך זה, פוגע במראם של בניינים רבים ולכן, שטיפה באמצעות ניקוי בלחץ מים, מהווה את הפתרון היעיל והטוב ביותר. יש שסבורים כי קירות חיצוניים מלוכלכים של בנייני משרדים או מגורים, יש לשפץ אותם באמצעות חיפוי או צביעה. ראשית, מדובר על אופציות יקרות ומורכבות, כאשר שטיפה המתבצעת באמצעות מכשיר של לחץ מים גבוה, יפתור את הבעיה וינקה כל לכלוך מיותר.

  מכונות של ניקוי בלחץ מים מנקות כל שטח וחלל, אך ישנן מכונות המועדות לשטיפת חלונות בגובה, ע”י בעלי מקצוע המיומנים בתחום זה כבר שנים. באמצעות השקעה כספית קטנה, ניתן יהיה להקנות למבנה ולקירות החיצוניים, מראה חדש ורענן. השטיפה באמצעות מכונת קיטור, פועלת על מים חמים במיוחד, אשר ממיסים כל לכלוך קשבה שדבק בחלונות המבנה או בקירות החיצוניים של המבנה.

  כיצד עובדת מכונה לניקוי בלחץ מים?

  מכונה העובדת על ניקוי בלחץ מים, חודרת למשטחים השונים באופן יסודי, כאשר לחץ מים ואדים היוצאים מן המכונה מנקים כל משטח או חלון זכוכית באופן מושלם ומקנים מראה נקי ובוהק. מכונה זו נקראת גם “גרניק” וניתן לנקות באמצעותה מתקנים וחפצים רבים שיש עליהם לכלוך קשה שאינו יורד בקלות גם באמצעות חומרי ניקוי יעילים הנחשבים למקצועיים. בגלל שניקיון הוא בעל חשיבות עליונה בחברה בת ימינו, קיים צורך רב, לניקוי של חללים ומשטחים שונים, חלונות במבנים גבוהים. ניתן למצוא מבנים רבים שיש לבצע בהם ניקוי קירות חיצוניים, בשל הלכלוך הרב שדבק בהם אם בשל מזג באוויר, או הפיח שכיסה את הקירות בגלל זיהום האוויר הגבוה הנמצא בערים הגדולות בארץ.

  יש לדעת, כי באמצעות מכונת ניקוי בלחץ מים, ניתן להוריד חלודה, צבע, ציור קיר או גרפיטי וכל לכלוך קשה או חומר גלם שלא ניתן להסירו באמצעות חומרי ניקוי שונים. כאשר המשטחים שיש לנקות הם חלקים, קל יהיה יותר לנקות את הלכלוך הקשה שדבק במשטחים אלה עם הזמן. אף בעל ארגון, וועד בית של בנייני מגורים או מבנים השייכים למוסדות השונים, לא היו מעוניינים שהמבנה שלהם ייראה מלוכלך ומוזנח ולכן, הם פונים אל חברות המתמחות בעבודה בגובה למטרת ניקוי יעילה ומקצועית אשר מקנה תוצאות מידיות.

  חלונות נקיים בלחץ מים גם במבנים גבוהים

  חברות מקצועיות, העוסקות בניקוי חלונות בגובה באמצעות צוות מיומן עם רישיון לעבודה בגובה והכשרות מקצועיות, מחזיק גם במכונות לחץ מים, כך שהסיבה של ניקוי בלחץ מים, נובע בשל הלכלוך הרב שהחלונות צברו אם בשל גשמים, אבק או פיח או שישנם כתמים עקשניים על החלונות. יש למצוא חברה המחזיקה בציוד מקצועי וחומרי ניקוי איכותיים וכמובן, צוות מיומן אשר מעניק שירות יעיל מקצועי וללא דופי. חברת קרן שמש, הינה אחת החברות הבולטות בשוק, אשר מעסיקה עובדים בגובה למגוון מטרות, מזה 10 שנים. צוות החברה, מוסמך ומוכשר לביצוע עבודות בגובה וניקוי באמצעות לחץ מים.

  ניקוי בלחץ מים גבוה - להורדת לכלוך קשה

  ניקוי בלחץ מים גבוהה

  בעידן המודרני שבו אנחנו חיים ניתן למצוא לא מעט שיטות לניקוי חלונות וקירות חיצוניים, ואחת מהן היא שיטת ניקוי בלחץ מים. השיטה הזאת יעילה במיוחד ולכן, אם גם אתם זקוקים לשירותי ניקיון כאלה, אין סיבה לחשוב פעמיים. צרו קשר עוד היום עם חברת קרן שמש, ספרו לנציגי החברה לאיזה שירות אתם זקוקים ותראו שמהר מאוד הבניין שלכם ייראה מבריק וחדש, ממש כפי שהוא היה לפני שנים.

  כל היתרונות של ניקוי בלחץ מים

  מתוך מגוון רחב של פתרונות ניקיון, אין ספק ששיטה כמו ניקוי בלחץ מים עושה את העבודה בצורה נפלאה ויש לכך כמה סיבות טובות:

  • בעזרת המכונה לניקוי בלחץ מים אפשר להגיע לכל חריץ ולכל מקום.
  • אפשר להשתמש במכונה הזאת לא רק לניקוי קירות חיצוניים אלא גם לניקוי חלונות מזכוכית.
  • המכונה יעילה ביותר ומשאירה את המקום שנוקה מבריק.
  • אפשר, בעזרת המכונה, להוריד גם לכלוך קשה במיוחד כמו חלודה, צבע, גרפיטי ועוד.

  מה שכן חשוב להיות מודעים לו, זה שיש מגוון של מכונות לניקוי בלחץ מים. לכן, בבואכם להזמין שירות כזה, רצוי לבדוק שאתם פונים אל חברה שמחזיקה את המכונות הכי משוכללות ומתקדמות שיש היום בתחום הזה. כמו כן, אם מדובר על ניקיון שצריך להתבצע בקירותיו החיצוניים של הבניין או בחלונות, יש לפנות רק אל חברה שאנשיה מסוגלים לבצע עבודות בגובה.

  תנו לטובים ביותר לנקות עבורכם כל שטח שתרצו

  בין אם אתם רוצים להזמין שירות של ניקוי בעזרת לחץ מים עבור הבניין שבו אתם גרים ובין אם מדובר על הבניין שבו נמצא המשרד שלכם, חברת קרן שמש היא הכתובת הנכונה. החברה, שמגיעה עם צוות גדול של עובדים, עוסקת בתחום הזה יותר מעשר שנים, כך שכאן אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים מקצועיות. השירות אדיב ומהיר במיוחד והחברה עובדת עם על האישורים הנדרשים, כולל אישור משרד התמ"ת.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ