צרו קשר

  ּ

  מנקה חלונות

  מנקה חלונות – לתוצאות מבריקות

   

  עברו הרבה שינויים בכל הקשור אל ניקוי חלונות ואנו רואים כי בשנים האחרונות מנקה חלונות זה לא מה שהכרנו פעם. הטכנולוגיה התפתחה, בניינים רבים צמחו לגובה, במיוחד בערים הגדולות וכאשר יש צורך בניקוי חלונות, מבצעים את הניקוי באמצעות חברה המתמחה בניקוי חלונות לגובה. ניקוי החלונות,  נעשה באמצעות סנפלינג שאנו מכירם יותר כספורט אתגרי אך לאחרונה, אנו רואים, כי מדובר יותר בשימוש בשיטה זו בעיקר בעבודה בגובה .

   

  שירות זה, ניתן בכל תקופה מסוימת, על פי המיקום של הבניין, תנאי מזג אוויר וכדומה. חברות המתמחות בניקיון חלונות בגובה, משתמשים בשיטות עבודה חדשניות, כך שאין סימני אבנית על זכוכיות החלונות והניקיון הינו מופת היות והנגישות לכל חלון הינה קלה באמצעות עבודה בגובה באמצעות סנפלינג.

   

  ניקוי חלונות בגובה אינה משימה פשוטה

   

  כאשר מדובר על מנקה חלונות אשר עובד בגובה, יש לדעת כי זוהי משימה לא פשוטה ומורכבת מאוד. ראשית, יש לעבור קורס מקיף בעבודה בגובה להוציא רישיון ולעבור הכשרה נוספת של ניקוי חלונות בגובה. על המנקה בגובה, להשתמש בציוד הבטיחותי על פי ההנחיות והחוקים של משרד העבודה והתמ"ת. חברות אשר מעסיקות עובדים בגובה למטרות שונות, אם ניקוי חלונות ואם למטרת תיקון ואיטום של גגות או קירות חיצוניים, מחויבים בביטוחים מתאימים לעובדיהם.

   

  מנקה חלונות

   

  כאשר  מנקה חלונות עובד בגובה, הוא מבצע עבודה קשה יותר מאשר ספורט אתגרי, היות והוא חייב לשמור על שיווי משקל, כאשר הוא מבריק את החלונות באופן מקצועי באמצעות חומרי ניקוי ומים הנמצאים בסמוך אליו. ההקפדה על איכות הניקיון ועל הבטיחות, מחייבת מקצועיות וריכוז רב של העובד בגובה ולכן, חובה להעסיק עובדים מומחים ורציניים בעלי ידע וניסיון.

   

  חברה וותיקה לעבודה בגובה תספק לכם עובדים מנוסים עם כל הביטוחים הדרושים

   

  בנייני משרדים ובנייני מגורים, אוהבים להיות בראש שקט, כאשר עובדים בגובה מגיעים מחברה מוכרת אשר מספקת צוות מקצועי העובד תחת רישיון בגובה וביטוחים מתאימים. אחת מהחברות המוכרות והוותיקות בתחום, היא חברת קרן שמש, אשר עוסקת בפתרונות בגובה כבר שנים רבות. החברה מספקת עבודות בגובה בפריסה ארצית ומשרת את המגזר הפרטי והמגזר העסקי, תוך מתן ייעוץ, שירות אדיב ועמידה בזמנים. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון: 050-9393031.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ