שטיפת חלונות

חלונות נראים מהרחובות ומבעדם אנו מביטים כאשר אנו בתוך המבנה, אם במשרד , בבית פרטי ודירה. כאשר החלונות מלוכלכים, אנו מתקשים להביט מבעדם והתחושה עצמה אינה טובה. תמיד נעדיף לראות הכול ברור מבחוץ וליהנות מקרני השמש או מהגשם היורד מבעד לחלון. זו הסיבה, כי שטיפת חלונות וניקוים יש לבצע בכל זמן מסוים, על פי כמות הלכלוך כמו אבק ופיח המצטברים על החלונות..

כאשר מדובר על קומות נמוכות, אין בעיה כשאר אנו מעוניינים לבצע שטיפת חלונות, אך אם מדובר על חלונות בקומות הגבוהות, זה כבר סיפור מורכב יותר, היות ועובדים בגובה, יצטרכו לעלות לגבהים עם מים וחומרי ניקוי. לבטח שאלתם את עצמכם, כיצד שוטפים חלונות בגובה? התשובה היא שעל המתקן שצמוד לרתמה של עובדים בגובה, ישנם חומרי ניקוי כלים ייעודיים ומתקן עם מים שהם למעשה מסוננים מאבנית. כעת, ניתן להבין כמה מורכבת ולא קלה העבודה של מנקה חלונות בגובה, היות ומצד אחד הוא חייב לעבוד בזהירות מרבית ומצד שני, הניקיון של החלונות חייב להיות מושלם.

 

ניקיון מופתי של חלונות במשרדים ותאגידים

כאשר בעל חברה או בעל משרדים, יודע שיש חברה שניתן לסמוך עליה בנושא של שטיפת חלונות, הוא רגוע יותר, היות והנראות של הבניין שבו ממוקמים משרדיו והרושם של מראה הבניין חשובים להתנהלות עסקית נכונה . מנהלי חברות ומשרדים, שוכרים את שירותיה של חברת ניקוי חלונות בגובה שהיא וותיקה ובעלת שם, כך הם יודעים כי התוצאות תהיינה משביעות רצון. לרוב בעלי בנייני משרדים וחברות, מגיעים לחברות אלה, על סמך המלצות של קולגות שמשתמשים בשירותיה של חברה לניקוי חלונות אשר מעסיקה עובדים בגובה.

 

פנו לחברה וותיקה המתמחה בניקוי חלונות בגובה ומעניקה אחריות על עבודתה

בכדי למצוא את החברה האידאלית אשר מבצעת שטיפת חלונות, יש לפנות לחברה ששמה הולך לפניה והא וותיקה כבר שנים בתחום. חברת קרן שמש, הינה חברה וותיקה למתן פתרונות בגובה. החברה מעסיקה עובדים בגובה בפריסה ארצית והזמינות הינה גבוהה. חברת קרן שמש עומדת בזמנים שנקבעו למטרת ניקוי החלונות והיא מבטחת את עובדיה בכל הביטוחים הנחוצים המתאימים לעובדים בגובה. תוכלו ליצור קשר ונשמח לייעץ לכם ולתת לכם הצעת מחיר בטלפון: 050-9393031.

דילוג לתוכן