עבודות ניקיון בגובה

עבודות סנפלינג, הינה שיטה שבאמצעותה ניתן לבצע עבודות שונות כמו עבודות ניקיון בגובה למשל, ניקוי חזיתות של בניינים, ניקוי של לשלשת יונים מגגות רעפים וקירות חיצוניים של בניינים גבוהים וניקוי חלונות. המשמעות של סנפלינג מוכרת לנו מענף הספורט, כאשר מדובר על ספורט אתגרי, אך עם השנים הסנפלינג החל לשמש חברות רבות העובדות בגובה בתחומים השונים, כגון: איטום בגובה, שיפוץ של מבנים או שיקומם ועוד. עבודה זו, מתבצעת בגבהים שונים ויש בה סכנה, לכן, מי שעובד בגובה, חייב להיות עובד בעל הכשרה מתאימה ורישיון לעבודה בגובה.

 

כיצד מתבצעות עבודות ניקיון בגובה?

ישנן שיטות שונות לעבודה בגובה, אך כאשר מדובר על סנפלינג {עבודה באמצעות חבלים מעוגנים לגג הבניין}. אחד מהשירותים הדרושים בענף עבודות ניקיון בגובה, הינו ניקוין אשר יש לו דרישה רבה הן בבנייני מגורים גבוהים והן בניקוי חלונות של מבני משרדים גבוהים. שירות זה ניתן באמצעות חברות ייעודיות העוסקות בכל סוגי הפתרונות בגובה. גם מרפסות חיצוניות בבניינם גבוהים, מבצעים באמצעות עבודה בגובה .

המחיר של ניקוי חלונות בגובה, לא ניתן לתת סתם כך, כי אם באמצעות נציג מהחברה אשר יגיע לאמוד את מחיר העבודה. הסיבה היא כמות החלונות, קושי הניקיון בעבודות ניקוי מקירות חיצוניים ומספר העובדים הנדרשים והכלים השונים שבהם משתמשים לעבודת הניקיון. בנוסף קיימים פרמטרים אחרים שכלולים במחיר זה.

 

הזמנת עבודת ניקיון בגובה באמצעות חברה מתאימה ובעלת ניסיון עשיר

כאשר מזמינים עבודה בגובה, יש לפנות לחברה מתאימה אשר זה עיסוקה. אחת מהחברות העוסקות שנים בתחום, הינה חברת קרן שמש. לחברה מכשור משוכלל, חומרי ניקיון מקצועיים אשר מותאמים באופן ספציפי לעבודת ניקיון בגובה, אם בניקוי קירות, גגות או חלונות. לחברה צוותים של עובדים בגובה בעלי רישיון עבודה בגובה, כאשר מדי פעם נשלחים להכשרות נוספות. החברה מציעה שירות מקצועי ופתרונות בגובה בפריסה ארצית, גם לעבודות נוספות של איטום, שיקום מבנים ועוד, כאשר היא עומדת בזמנים ומעניקה אחריות על כל עבודה שהיא מבצעת. תוכלו להתייעץ ולהרים טלפון: 050-9393031 ואנו נשמח לשרת אתכם.

דילוג לתוכן