עבודות בגבהים עם פיקוח צמוד

בניית גורדי השחקים בשראל ובנייני מגורם גבוהים גרמה לשגשוג תעשיית עובדי השחקים והכוונה לאלה המבצעים תיקונים בבניינים גבוהים או למטרת ניקוי חלונות בגובה. עבודות בגבהים אינו עניין של מה בכך, היות ומדובר בעבודה מסוכנת, אשר יש לעבור הכשרה מקצועית, הוצאת רישיון בגובה ועמידה בתקנים הבטיחותיים של משרד העבודה ומשרד התמ"ת. רוב העבודות בגובה, מתבצעות באמצעות סנפלינג  ומתחילות עם קשירת חבלים אל מקום יציב ובטוח שיחזיק היטב את הגולשים אבל רק שהחבל מעוגן בגג עם וו מיוחד.

כאשר מדובר על עבודות בגבהים באמצעות סנפלינג, אין הגבלה לגובה כמו בבמות הרמה, פיגומים וכדומה, כי אם ניתן להגיע לכל גובה באמצעות שיטה זו. הגולש יושב בתוך רתמה מיוחדת אשר עשויה מסיבי ניילון. כאשר העובד בגובה מבצע את עבודתו, נעשה שימוש במערכת כפולה של חבלים בכדי להגביר את רמת הבטיחות.

מאיזה גובה יש לשלוח עובד ברישיון בגובה?

על פי התקנות, עובד בגובה נחשב למי שעליו לעלות מגובה שמעל ל- 2 מטרים. עבודה זו היא מורכבת, היות ויש להתרכז הן בעבודה והן בבטיחות, למשל כאשר יש לנקות חלונות בגובה, על הגולש להתרכז בניקוי החלון ולרדת לחלון הבא בזהירות רבה. ישנם מגוון תחומים של עבודות בגבהים, כאשר הן כוללות: עבודות על סולמות, עבודה על גגות, עבודה על פיגומים נייחים, על קונסטרוקציות, עבודה על במות הרמה ועל פיגומים מוכנים, עבודה על סל הרמה או מלגזה. בעבודות המתבצעות בגובה, נכללים עוד מקצועות כגון: אנשים שעובדים כמתקיני דודי שמש, מרחיקי יונים, מתקיני צלחות לוויין, מתקיני גגות רעפים, טכנאי מזגנים, עובדי פיגומים, עובדי סל הרמה ועוד.

 עבודה בגובה עם פיקוח צמוד באמצעות חברה וותיקה לפתרונות בגובה

 

גם בחירת עובדים בגובה, יש למצוא מחברה מוכרת וידועה כמו חברת  קרן שמש, אשר עובדת שנים בתחום. החברה מעניקה פתרונות בגובה אם לעבודות בנייה ואיטום, לניקוי חלונות בגובה ועוד. לחברה צוות מיומן בפריסה ארצית, כאשר כל עובד מנוסה ועובד תחת רישיון לעבודה בגובה מבוטח באמצעותה בכל הביטוחים הדרושים. כל העבודות בגובה, נעשות תחת פיקוח צמוד של מנהל עבודה. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון: 050-9393031 ונשמח לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר .

דילוג לתוכן