עבודות בגבהים עם פיקוח צמוד

התעצמות בניית גורדי השחקים בישראל ובנייני מגורים גבוהים הובילה לשגשוג משמעותי בכל הנוגע לתחום העבודות בגובה. במדינה שהתרגלה למבנים לא גבוהים במיוחד, עבודות בגובה אינן עניין של מה בכך. היות ומדובר בתחום שמלווה בלא מעט סכנות, על העובדים בו לעבור הכשרה מקצועית, עם הוצאת רישיון בעבודה גובה, וכן לעמוד בתקנים הבטיחותיים של משרד העבודה ומשרד התמ"ת.

אך כאמור, עד לפני מספר שנים כמות אנשי המקצוע בתחום הייתה מזערית בהשוואה לתקופה הנוכחית. לשמחתנו, בימים אלה ממש המציאות משתנה לחלוטין, וחברת "קרן שמן" הופכת לאחת השחקניות הבולטות בתחום. רוב העבודות שלנו בגובה מתבצעות באמצעות סנפלינג, ומתחילות עם קשירת חבלים אל מקום יציב ובטוח ומשם – השמיים הם הגבול!

ניקיון בסנפלינג

הכל זה מלמעלה: מאיזה גובה יש להוציא רישיון לעבודה בגובה?

על פי התקנות במדינת ישראל, עובד בגובה נחשב למי שעולה מעל לגובה של 2 מטרים. נכון, לא מדובר בגובה קיצוני במיוחד, אבל בגלל שהעבודה הזו מורכבת למדי, המדינה נוקטת בגישה מחמירה. זה קורה משום שתוך כדי הגלישה בגובה, יש להתרכז הן בעבודה והן בבטיחות. העובדים מנקים את החלון למשל, ותוך כדי מתרכזים בשמירה על שיווי משקל. נדרשת כאן דריכות וריכוז שיא, אותם רוכשים העובדים המנוסים עם השנים.

 

עבודות בגובה – פרויקטים נפוצים

יש לא מעט משימות שאפשר לבצע תוך כדי עבודה בגובה. אלה המטלות הפופולריות ביותר שאנחנו פוגשים מדי יום:

  • התקנת דודי שמש
  • צביעה
  • התקנה של צלחות לווין, כבלים, אינטרנט וכו'
  • תיקון והחלפה של גגות רעפים
  • טכנאות מזגנים
  • איטום
  • ניקיון כללי

 

עושים סדר: שאלות נפוצות לגבי עבודה בגובה והתשובות של המומחים שלנו

מה נחשב ל"עבודה בגובה"?

כל משימה שמחייבת אדם לפעול מעל לגובה של 2 מטר מסווגת כעבודה בגובה מבחינת מדינת ישראל.

למה בכלל חשוב לרכוש הכשרה מקצועית ורישיון לעבוד בגובה?

רק כך ניתן להבטיח שהעובד מצויד במיומנויות ובידע הדרושים לביצוע משימות מאתגרות בצורה בטוחה ומוגנת.

איך משתמשים בסנפלינג בעבודה בגובה? ומה מייחד אותו משיטות אחרות?

הסנפלינג מתבסס על טכניקה של ירידה ועלייה באמצעות חבלים, שנותנים לנו גישה לכל גובה למעשה. בניגוד לשיטות אחרות, הוא מאפשר לנו גמישות מיוחדת, ואנחנו נעים בין שלל גבהים בקלות.

יש דרישות ספציפיות לציוד המשמש בעבודה בגובה?

כמובן. בשביל לבסס עבודה איכותית ומוגנת, אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר שמאפשר לנו לעבוד באופן יעיל גם בגבהים קיצוניים. אנחנו מדברים על חבלים, רתמות, קסדות, משקפי מגן ועוד שלל אמצעים, שכולם עומדים בתקני בטיחות מחמירים כדי להבטיח את שלום העובדים שלנו.

האם יש הגבלת גובה בזמן שימוש בסנפלינג לעבודה בגובה?

ב99 אחוז מהמקרים לסנפלינג אין מגבלת גובה, והאפשרויות בלתי מוגבלות. בניגוד לשיטות כמו עבודה עם מנופים או פיגומים, אנחנו כמעט ולא מוגבלים בתנועה. מדובר על פתרון רב תכליתי להתמודדות עם הגבהים שונים בבניין.

הולכים על בטוח: עבודה בגובה עם פיקוח צמוד של קרן שמש

אם הגעתם עד לכאן בטח הבנתם שבעת בחירת עובדים לפרויקטים בגובה, יש לשתף פעולה עם חברה מוכרת וידועה כמו קרן שמש למשל. עם שנים של ניסיון בתחום, אנו מסייעים למגוון רחב של לקוחות לממש לא מעט משימות בגבהים מאתגרים במיוחד. החברה מעניקה פתרונות לעבודה בגובה למגוון רחב של מטלות – עבודות בנייה, איטום, ניקוי חלונות, צביעה ועוד. בקיצור, קרן שמש היא הכתובת שלכם לכל עבודה בגובה שרק תרצו.
צרו קשר עוד היום -050-9393031 ונשמח לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר!

דילוג לתוכן