ניקוי קירות

אחד מהפתרונות היעילים והנפוצים להסרת האבק, הפיח והלכלוך הקשה על הקירות החיצוניים במבנה, הינו ניקוי קירות בלחץ מים. ניתן להסיר מהמעטפה החיצונית של המבנה, כתמים של חלודה, גרפיטי, לשלשת יונים, מסטיקים שאריות של מלט שנשארו לאחר הבניה ועוד. הדרך המקובלת ביותר לניקוי של משטחי בטון וקירות חיצוניים הינה באמצעות מכונת לחץ מים העובדת גם על קיטור. באמצעות המים שמתחממים לטמפרטורה גבוהה, ניתן יהיה לנקות את הקיר, כך שהלכלוך יימס.

רוב המכונות המיועדות למטרת ניקוי קירות מגיעות עם אביזרים מיוחדים כמו: משאבת לחץ שהיא לב המערכת. המשאבה מקבלת את המים ומוציאה אותם בלחץ גבוה. ישנן משאבות לחץ, אשר הן רגישות לחום מים מעל ל-70 מעלות ואילו ישנן משאבות לחץ אחרות שמתאימות לעבודה במים חמים מאוד בטמפרטורה של 90 מעלות. המנוע של מכונת שטיפה בלחץ, אחראי לסיבוב משאבת הלחץ וגודל המנוע מתאים לסוג המשאבה. למכונה מחובר דוד חימום מים המחמם את המים כאשר הם יוצאים ממשאבת הלחץ.

 

חידוש משטחים וניקוי קירות באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מים

מלבד פעולת ניקוי קירות, מכונה לשטיפה בלחץ, מתאימה לעוד משימות של פירוק כתמים קשים. ניתן למצוא מכונות אלה במגוון גדלים ודגמים וכן לחץ שונה. יש להתאים את לחץ המים לשימוש המיועד. שטיפת רכבים, שטיפת דק מעץ וכדומה, ניתן יהיה לשטוף באמצעות מכונת שטיפה בלחץ. יש שיפוצניקים אשר מכינים את הקיר לקראת מילוי סדקים ויש לשטוף אותו באופן יסודי תחילה על מנתץ להסיר אבק ולכלוך ממנו. ניקיון זה אינו פשוט, היות ויש לקרוא למומחים כגון אנשי מקצוע העוסקים בכך שנים והם בעלי רישיון עבודה בגובה, על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

אם הבניין שלכם נראה מוזנח בגלל כתמים הנמצאים כתוצאה מזיהום אוויר ואבק של העיר, זה הזמן להזמין חברה המבצעת ניקוי קירות באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מים. פעולה זו חוסכת לכם כסף רב כמו צביעת הקירות החיצוניים של הבניין מחדש. על מנת שבניין המגורים שלכם יראה יפה ומטופח, יש לבצע פעולה זו, בכל פעם שמופיעים כתמים על הקירות החיצוניים, מה שפוגם במראה ומוריד מערכו הנדל”ני של הבניין.

 

מעוניינים במראה מטופח של בניין המגורים או המשרדים שלכם?

היום, וועדי בית של בניינים מגורים רבי קומות, מקפידים מאוד על המראה החיצוני והפנימי של בניין המגורים, הם מבצעים ניקוי קירות בכל תקופה מסוימת וכן חברות תחזוקה חיצוניות של בנייני משרדים שונים בארץ. שירות זה הינו נחוץ, במיוחד בערים הגדולות אשר בהן קיימת כמות גדולה של זיהום אוויר. יש למצוא חברה אמינה המעסיקה עובדים בגובה שמחזיקים ברישיון של משרד התמ”ת. חברת קרן שמש, הינה אחת מהחברות המוכרות בתחום זה והוא מחזיקה בצוותים מיומנים לעבודה בגובה, כאשר הם מגיעים לכל רחבי הארץ. החברה מעסיקה את העובדים תחת תנאי הבטיחות בעבודה וכן, מעניקה לעובדיה הגנה מלאה באמצעות ביטוחים מתאימים לעבודה מורכבת זו.

דילוג לתוכן