ניקוי קירות

אחד מהפתרונות היעילים והנפוצים להסרת אבק, פיח ולכלוך קשה מהחלקים החיצוניים של המבנה הוא ניקוי קירות בלחץ מים. ניתן להסיר מהמעטפת של הבניין אינספור "אויבים קוסמטיים" כמו כתמים של חלודה, גרפיטי, לשלשת יונים, מסטיקים, שאריות של מלט שנשארו לאחר הבניה ועוד. הדרך המקובלת לרוב תהיה עם עבודה שמתבססת על מכונת לחץ מים, שמסייעת לנקות משטחי בטון וקירות חיצוניים ביעילות, יחד עם טכניקות של סנפלינג כמובן.

מה שמייחד את רוב המכונות שמיועדות למטרות ניקוי קירות הוא מכשיר חשוב בשם משאבת לחץ. היא העיקר, שכן היא מסייעת להוציא את המים שמשמשים לניקוי בלחץ גבוה. מדובר על מכשיר יוצא דופן, שמסוגל להגיע לטמפרטורות של 70 ואפילו 90 מעלות, הכל בשביל לחסל את אותם לכלולים מציקים. העובדים המיומנים שלנו מסתובבים על הבניין, ויחד עם המכונה מנקים ביעילות את הכתמים השונים.

 ניקוי קירות 

המפתח להצלחה: חידוש משטחים וניקוי קירות באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מים

מלבד פעולת ניקוי הקירות הבסיסית, מכונה לשטיפה בלחץ מתאימה לעוד מגוון רחב של משימות, עם דגש על פירוק כתמים קשים. מדובר על מוצר יעיל במיוחד, וניתן למצוא מכונות אלה במגוון רחב של גדלים, דגמים ולחץ שונה. חברת קרן שמש מחזיקה במספר משמעותי של מכונות מגוונות, הכל המטרה למצוא ללקוחותינו את פתרון הניקיון הטוב ביותר עבורם.

את השימוש היומיומי בכלי הנהדר הזה ניתן לפגוש באינספור מקומות – החל ממכוני שטיפת רכבים, דרך נותני שירות שמתמחים בשטיפת דק מעץ וכן גם בתחום הניקיון הכללי. בנוסף, יש לא מעט שיפוצניקים שעוד לפני העבודה נוהגים לשטוף את המבנה באופן יסודי על מנת להסיר ממנו אבק ולכלוך. המלאכה הזאת לא פשוטה למדי, ולרוב כדאי לקרוא למומחים בתחום הניקיון שיסייעו.

אז אם הבניין שלכם נראה לא טוב ומשדר אווירה מוזנחת מבחוץ, עם כתמים מכוערים ולא מעט אבק, זה הרגע שלכם להזמין חברה שמבצעת ניקוי קירות עם מכונת שטיפה בלחץ מים. קרן שמש תשמח לסייע לכם לשדרג את הבניין חיצונית, ולהנות מיתרונות הניקוי בסנפלינג עם מכונות אלה. זכרו שבשביל לשמור על האסתטיקה של המבנה, יש להקפיד לבצע פעולה זו. כך תשמרו את ערך הנכס ובעיקר – תכניסו סדר וניקיון לחייכם בצורה הטובה ביותר.

ניקוי קירות

שאלות נפוצות בתחום עם התשובות של צוות המומחים שלנו

מה הופך ניקוי בלחץ מים ליעיל בהקשרים של קירות חיצוניים?

מדובר על שיטה זולה יחסית, שמאפשרת להסיר ביעילות אבק, פיח ולכלוך קשה שנדבק לבניין מבחוץ. בנוסף, הטכניקה הזו מסייעת להתמודד עם כתמים קשים של חלודה, גרפיטי, בוץ ועוד.

אז איך זה מתבצע בכלל? מה עושה המכונה?

העבודה כולה מתבססת על מכונה שמופעלת בלחץ קיטור, עם מים בטמפרטורה גבוהה שמסלקים את הלכלוך מהקירות. העובדים שלנו נעים על הבניין כשהם מחוברים לחבלי הסנפלינג, והם משתמשים במכונה זו שמספקת פתרון ניקוי יסודי.

למה כדאי להיעזר בשירות ניקיון מקצועי? מה, אני לא יכול לעשות את זה בעצמי?

כמובן שניתן לעשות הכל לבד. יש לא מעט מדריכים ברשת שיסבירו לכם את לנקות את הנכס. אבל בינינו, שום דבר לא משתווה לניקיון יסודי עם חברה כמו קרן שמש. בשביל חווית ניקיון מקיפה, ובמיוחד בהתמודדות עם כתמים קשים, דורשה לא מעט מומחיות, עם טכניקות עבודה מנצחות וכלי עבודה חדשניים. את אלה לא תמצאו בשום מקום אחר, גם לא ברשת. אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון של שנים, מה שמבטיח תוצרים סופיים איכותיים במיוחד.

שמעתי על זה שניקוי קירות בלחץ מים יכול לחסוך בהוצאות על צביעה מחודשת של הבניין, זה נכון?

בהחלט. ניקוי קירות שוטף במכונת לחץ מים, שיתבצע מעת לעת, מונע את הצורך בצביעה חוזרת ויקרה של הקירות. הלכלוך לא מקלקל את הצבע, והשמירה על המראה הנקי הופכת לקלה יותר.

באיזו תדירות יש לבצע ניקוי קירות בלחץ מים בבנייני מגורים או משרדים?

התשובה משתנה בין מקרה למקרה, ומתבססת על שלל שאלות. האם הבניין נמצא במרכז העיר ועוברים לידו לא מעט אוטובוסים ורכבים? מה אופי מזג האוויר באזור שלכם? האם מתבצעת תחזוקה מעת לעת או שזו הפעם הראשונה בכלל שמגיע צוות מקצועי לנקות? אלה ועוד לא מעט שאלות נוספות יסייעו לנו להגדיר עבורכם מהי תדירות הניקיון הנכונה לבניין שלכם.

ניקוי קירות

מעוניינים במראה מטופח של בניין המגורים או המשרדים שלכם? שתפו פעולה עם קרן שמש!

כיום יש לא מעט וועדי בית בנייני מגורים ומשרדים שמקפידים מאוד על המראה החיצוני של המבנה. אנו עובדים עם קהל רחב של בעלי נכסים ומספקים מענה לאינספור לקוחות שזקוקים לתחזוקה חיצוניות. זהו שירות נחוץ ויעיל, במיוחד עבור אלה שמעוניינים לעשות הכל בשביל לטפח את הנכס שלהם. ובשביל לבצע זאת כמו שצריך יש לשתף פעולה עם חברה אמינה כמו קרן שמש. אז קדימה, בואו נשדרג את ניקוי הקירות שלכם עם מכונת שטיפה בלחץ מים!

דילוג לתוכן