ניקוי חניונים

חניונים באופן טבעי, מלאים במכוניות המתחלפות באופן שעתי, יומי או שבועי, אשר שוהות שם כאשר בעליהם יוצאים לסידורים, קניות או ביקור חברים. כיוון שמכוניות נמצאות כמעט תמיד בסביבה חיצונית הן מביאות עמן לכלוך רב, אבק, בוץ וחול. לכן, ככל שיש יותר תחלופת מכוניות בחניון יש יותר לכלוך, המצטבר ככל שעובר הזמן. ניקוי חניונים הכרחי כיוון שחניון לא נקי, מלבד היותו לא נעים, יכול לגרום לנזקים למכוניות אחרות, להחלקות וכיוצא מכך לתביעות עבור בעלי החניון. לכן יש לערוך אחת לכמה חודשים, ניקוי חניונים יסודי הכולל שטיפה טאטוא ואף ניקוי בלחץ מים גבוה במידה ויש צורך בכך.

קרן שמש היא חברה המספקת שירותי ניקוי בגובה למגזרי הציבורי והפרטי תוך שימו בטכנולוגיה מתקדמת וסנפלינג. החברה פועלת באמצעות צוות מקצועי אשר מתמחה בעבודות בגובה, תוך שמירה על נהלים ובטיחות. החברה מציעה שירותים ברמת איכות גבוהה.

ניקוי חניונים

ניקיון חניונים- בחירה של מקצוענים

ניקיון חשוב עבור רבים. מסיבה זו, שטיפת הבית ומשירה על ניקיונו נדרשת ונעשית באופן שבועי או ואף יומי. אך בניגוד לשטיפה ביתית, ניקוי חניונים ושמירה על ניקיונם דורשת עבודה של מקצוענים בתחום. החניונים לרוב מאופיינים בשטחים גדולים, הם עשויים לרוב מרצפת בטון ורמת הלכלוך בהם גבוהה באופן יחסי. מאפיינים אלו דורשים טכנולוגיה מתקדמת ושונה המאפשרת ניקוי חניונים אלו. בעת בחירת חברה המתמחה בניקוי חניונים, יש לוודא כי החברה מקצועית, מתמחה במתן שירותים אלו תוך שימוש באנשי צוות מקצועיים וטכנולוגיה מתאימה שתיתן את המענה המתאים לניקוי החניונים.

חשוב להבין גם את עלויות המחיר של שירות ניקוי חניונים. מחיר זה תלוי בסוג השטיפה ובגודל החניון. ניקוי בסיסי נעשה באמצעות מכונה אשר שוטפת, שואבת ומטאטא. סוג ניקוי זה מתומחר על פי מטר רבוע או בסיס יומי. סוג ניקוי נוסף הוא ניקוי הכולל גם ניקוי בלחץ מים גבוה לתקרה ולעמודים בחניון. כיוון שי שצורך ביותר עובדים וזמן כך שהמחיר פר מטר רבוע עולה. סוג ניקוי חניונים נוסף הוא היסודי ביותר והוא מתמקד בשימוש בלחץ מים גבוה המוריד לכלוך עמוק כמו כתמי שמן, לשלשת ציפורים, שכבות פיח ועוד. גם פה, המחיר פר מטר רבוע עולה.

קרן שמש היא חברה המתמחה בשירותי ניקוי בגובה, לצד ניקוי משטחים בלחץ גבוה, המשתמשת בציוד מתקדם וציוד סנפלינג. החברה מספקת שירותים למגזר הציבורי והפרטי כאחד, באמצעות צוות מקצועי השומר על בטיחות ונהלים. השירות ניתן באדיבות ומקצועיות.

ניקוי חניונים

שטיפת חניונים

שטיפת חניונים אחת לכמה חודשים היא פעולה המצריכה שימוש בטכנולוגיה, חומרי ניקוי ובאביזרים מותאמים, שכן שטח החניון גדול ולרוב רמת הלכוך בו גבוהה מאוד. שטיפת חניונים נעשית לרוב באמצעות מכונות נעות, אשר עליהם רכוב העובד והוא יכול לנווט אותה בהתאם לגודל המשטח ואזורי הלכלוך בהם נדרשת השטיפה. מרבית המכונות הללו מבצעות שטיפה, טאטוא ושאיפה והן מצוידות במגב, מברשת ומכלי מים פנימיים, המאפשרים להן לנוע ולבצע ניקוי איכותי ויסודי באותה העת. שטיפת חניונים נעשה גם באמצעות חומרי ניקוי המותאמים למשטחי החניונים.

קרן שמש היא חברה המספרת שירותי ניקוי בגובה בטכנולוגיה מתקדמת ושימוש בסנפלינג לתוצאות מצוינות. החברה בעלת ניסיון רב ומספקת שירותים עבור המגזר הפרטי והעסקי ללא התפשרות על איכות תוך הקפדה על נהלים ובטיחות עובדיה והצוות.

 

שטיפת חניונים- רמת לכלוך גבוהה

היקף הלכלוך – האבק, הבוץ וסימני הצמיגים בחניונים הוא רחב מאוד. לכן, בעלי חניונים רבים נדרשים לבצע שטיפת חניונים אחת לכמה חודשים בכדי לשמר את הניקיון של החניון ולמנוע לכלוך שיצטבר לאורך זמן. שטיפת חניונים כוללת לכולך לא שגרתי, כמו שכבות פיח, שלשלשת של ציפורים, סימני צמיגים, נזילות של שמן ממכוניות, בוץ ועוד. לכן, שטיפה חניונים נעשית על ידי חברות המתמחות בכך, שכן נדרשת עבודה מקצועית יותר משטיפה רגילה. פעמים רבות נדרשת שטיפה לא רק של רצפת החניון, אלא גם של התקרה והעמודים המחזיקים אותו.

 

תדירות שטיפה החניונים

שירותי שטיפת חניונים מתאימים לשטיפת חניונים במגוון של מבנים ובניינים, הכוללים גם מבנים פרטים כמו בניין דירות או עסקיים כמו משרדים, קניונים, חברות, מפעלים ועוד. גם בבניין דירות, בו לרוב היקף תנועת המכוניות קטן יותר יש לבצע ניקיון אחת לכמה חודשים. שטיפת חניונים נעשית בהתאם לסוג החניון, גודלו וכמות המכוניות הנמצאות בו בזמנים נתונים. שטיפת חניונים קטנים יותר של בנייני דירות נדרשת אחת לשנה בערך, אך שטיפת חניונים גדולים יותר, כמו חניונים בעלי מספר קומות או כאלו שתחלופת המכוניות שלהם גבוהה נדרשים לניקוי תכוף יותר, אחת לכמה חודשים או בהתאם לרמת הלכלוך.

קרן שמש היא חברה המספקת שירותי ניקוי בגובה אשר עושה שימוש בטכנולוגיה מתמקדת וסנפלינג לניקוי ברמה גבוהה. לחברה ניסיון רב בתחום ומספקת שירותים לסטור הפרטי והעסקי יחד. החברה דוגלת בשירותיה בשמירה על איכות הסיבה ופועלת בהתאם.

ניקוי חניונים

 

חברת ניקוי חניונים במרכז

בחירה מושכלת בחברת ניקוי חניונים במרכז תבטיח את התוצאה הטובה ביותר. על החברה להיות מקצועית, זמינה ובעלת ניסיון בביצוע עבודות ניקיון בחניונים דומים. חשוב לוודא שהציוד שהחברה משתמשת בו חדיש ואיכותי. קיימת היום טכנולוגיה חדשה שמסירה כתמים קשים מרצפת חניונים – ואין סיבה שאתם לא תיהנו ממנה. בנוסף, חשוב לוודא שיש לחברה כיסוי ביטוחי מקיף נזקי גוף, נזקי רכוש ונזקים לצד ג'. יש לתאם את מועד תחילת העבודה, לקבל הנחיות אודות הכנת החניון לניקוי ולברר כמה זמן נמשך הניקוי.

 

מה צריך בשביל לנקות חניון?

ניקוי חניונים דורש עבודה מקצועית בשל המאפיינים המיוחדים של המבנה. שטיפה של רצפת החניון עם מים אינה מספיקה להסרת הלכלוך, וכמו כן, שטיפה במים אינה מתאימה לשטחים גדולים. ניקוי מקצועי של חניון דורש קרצוף, הסרת כתמים וניקוז של המים. עבודה יעילה ומהירה הכרחית למניעת השבתה ממושכת של החניון. לקראת הניקוי יהיה עליכם לפנות את החניון מרכבים ולא לאפשר כניסת רכבים במהלך התהליך. חברת ניקוי חניונים במרכז אשר מתחייבת לעבודה מהירה ותוצאות שמחזיקות מעמד היא הבחירה הנבונה והחסכונית ביותר.

 

ניקוי חניונים עם שטיפה בלחץ

שילוב נכון בין מכשור חדיש, חומרי ניקוי איכותיים וכוח אדם מיומן משיג את התוצאות הטובות ביותר. מכונות שטיפה בלחץ מסירות בקלות כתמים קשים של גריז, שמן, צבע, לשלשת ציפורים וגם בטון. יש למכונות השטיפה את היכולת לנקות במהרה שטח גדול כך שהן אידאליות בעבור חניונים. רצפת בטון אינה סופחת כתמים בקלות ומתנקה בקלות עם מכונות שטיפה בלחץ מים. יחד עם שטיפה יסודית של הרצפה נמליץ לבצע גם ניקוי של המדרכות, הקירות, העמודים, הרמפות, השלטים, תעלות החשמל, הדלתות. כדאי לבצע ניקוי יסודי של רצפת החניון טרם צביעה מחודשת של הסימונים.

ניקוי חניונים

איך מסירים כתמים קשים בחניונים?

מכונות שטיפה בלחץ מים, מתמודדות בהצלחה עם כתמים קשים, ופעמים רבות מכונות השטיפה מצליחות להסיר כתמים עקשנים שהוגדרו כבלתי אפשריים להסרה. על כל חומרי הניקוי והחיטוי להיות בעלי תו איכות בעדיפות לחומרים ידידותיים לסביבה. מכונות שטיפה בלחץ מים מסירות ביסודיות לכלוך מהפינות ומאזורים בעייתיים לגישה.

חברת קרן שמש מתמחה בעבודות ניקוי חניונים בכל סוגי המבנים, ואת הניקוי מבצעים עם ציוד חדיש המבטיח הסרת כתמים יסודית כולל כתמי גריז וצבע. שטיפה בלחץ מים מתמודדת בהצלחה עם לכלוך של חניונים ותואמת את המאפיינים של רצפת הבטון. חייגו עכשיו לתיאום ניקוי חניונים במרכז במחירים משתלמים 050-9393031.

דילוג לתוכן