ניקוי חלונות גבוהים

אחת הבעיות בניקוי חלונות היא הגובה הרב שלהם, כאשר הגישה עבור ניקוי חלונות גבוהים הינה קשה. ישנם סוגים שונים של חלונות, כשר הסוג העדין ביותר הנם חלונות בלגים. יש למצוא חברה המתמחה בניקוי חלונות בגובה, אשר צוות העובדים עובד תחת רישיון בגובה. בכל הקשור אל בניינים גבוהים כגון גורדי שחקים ובנייני מגורם רבי קומות, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה מקצועית . שיטת הסנפלינג למל, הינה השיטה הטובה בותר, כאשר העובדים יגלשו בחבלי הסנפלינג ויגיעו לכל מקום שהגישה לחלון שלו היא קשה.

 

עובדים בגובה, אשר מנקים חלונות בגובה, משתמשים עם סבונית ומגב, כאשר הם עובדים בניקוי אחיד עד לתוצאה של חלונות מבריקים. עבודה זו, מיועדת אך ורק למקצוענים, כך שאם אתם מעוניינים לבצע ניקוי חלונות גבוהים, יש לפנות לחברות המתמחות במקצוע זה והן וותיקות ובעלות שם ומוניטין של שנים.

 

ניקוי חלונות גבוהים – חלונות מבריקים ללא אבנית וסימנים מיותרים

הניקיון המקצועי של חלונות גבוהים, נעשה בשיטה חדשה הנקראת שיטת ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה. שיטה זו מוכחת,כאשר מים רגילים מסוננים באמצעות אוסמוזה הפוכה, כך שהמים יוצאים נקיים ללא שמץ של אבנית. מנקים בגובה, מחזיקים לידם את המים המסוננים ומנקים באמצעותם חלונות גבוהים בבנייני מגורים ומשרדים. לא כל חברת ניקיון מתמחה בעבודה כה מורכבת כמו ניקוי חלונות גבוהים, היות ומדובר על צוות שעבר הכשרה לעבודה בגובה והכשרות נוספות בתחום שיטות יעלות לניקוי חלונות בגובה.

 

חברות רבות ובעלי דירות בגורדי שחקים, יעדיפו לשכור חברה אשר מציעה שירותי ניקוי חלונות גבוהים. על מנת שיוכלו ליהנות מנוף ברור, ניקיון מופתי הן מחוץ לדיר והן בתוכה. שירות זה, מונע מכם סכנת חיים ועבודה נקייה ללא סימנים מתסכלים על החלונות לאחר ניסיון מצדכם לנקות את החלונות.

 

ניקוי חלונות גבוהים – אם כבר ניקוי חלונות קבועים אז רק אצל המומחים!

על מנת לנקות חלונות בקומות גבוהות, מומלץ לפנות לחברה וותיקה אשר מעניקה את כל סוגי פתרונות בגובה, כמו חברת קרן שמש, אשר עוסקת למעלה מעשור בעבודות בגובה הכוללות ניקוי חלונות בבניינים גבוהים. לחברה צוותים בכל הארץ והעבודה נעשית בפריסה ארצית אם למגזר הפרטי ואם למגזר העסקי והמוסדי. לחברה שירות אדיב ועמידה בזמנים והיא משתמשת בציוד ובחומרי הניקוי המקצועיים ביותר. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון: 050-9393031.

דילוג לתוכן