ניקוי חלונות גבוהים

אחת הבעיות בניקוי חלונות היא הגובה המשמעותי שלהם. הגישה אליהם קשה עד בלתי אפשרית, ומלאכת הניקיון בהקשרים אלה הופכת למורכבת. בנוסף, על בעל המקצוע להתאים את עבודתו לכל חלון, וישנם סוגים שונים של חלונות שכל אחד מהם דורש התייחסות אחרת. הסוג העדין והמפורסם ביותר הם החלונות הבלגים, שאנו פוגשים לא מעט.

בשביל לטפל בהם כמו שצריך – הן מבחינה פיזית (הגובה) והן מבחינת שיטת העבודה, יש לשתף פעולה עם חברת ניקיון חלונות ותיקה שמתמחה בניקוי חלונות בגובה, עם צוות עובדים מנוסה ומורשה. לכן, בכל הקשור לתחזוקה של בניינים גבוהים כמו גורדי שחקים ומבני מגורים רבי קומות, מומלץ מאוד לשכור את שירותיה של חברה מקצועית. בנוסף, כדאי שהיא תעבוד בשיטת הסנפלינג, שהיא הטכניקה הטובה ביותר לניקוי חלונות, כך שהעובדים יגלשו בחבלי הסנפלינג על הבניין ויגיעו לכל מקום שהגישה אליו מאתגרת.

העבודה הזו מיועדת אך ורק למקצוענים, בעלי ניסיון בתחום. לא מדובר כאן במשחק ילדים. אם אתם מעוניינים לבצע ניקוי חלונות גבוהים בצורה הטובה ביותר, יש לפנות לחברות המתמחות במקצוע זה, כמו קרן שמש למשל. ואם מעניין אתכם לגלות עוד על החשיבות של שיתוף הפעולה עם המומחים לתחום, לקבל טיפים ומידע נוסף, אתם מוזמנים להצטרף אלינו למאמר הבא.

ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

5 שלבים בניקוי מקצועי של חלונות גבוהים

 1. הערכה של סוג החלון וגובה המבנה
  התהליך מתחיל בהערכה מקיפה של אופי החלונות, תוך התייחסות מיוחדת לסוג שלהם, כמו החלונות הבלגיים העדינים למשל, וכן הגובה בו הם נמצאים. הערכה זו עוזרת לנו לקבוע את שיטת הניקוי המתאימה ביותר.
 2. הכנה לסנפלינג
  אנשי המקצוע שלנו מחפשים אחר נקודות התחברות עם ציוד הסנפלינג ובודקים האם אכן ניתן ליישם שיטה זו במבנה. (ב99 אחוז מהמקרים התשובה חיובית ואנחנו יוצאים לדרך, בהתאם לתקנות הבטיחות כמובן).
 3. ניקיון ראשוני
  תחילה אנו עובדים בפשטות, ומנסים להבין מה אופי הניקיון הנדרש. אנחנו מסלקים לכלוכים מיותרים ופועלים באופן שיטתי עם מים, סבון, מגבים וחומרי ניקוי נוספים. לפעמים זה כל מה שנדרש, וכך נחסך לכם לא מעט כסף.
 4. עוברים לטכניקות עבודה מורכבות
  במקרים מורכבים יותר אנחנו עובדים לנקות בשיטות מתקדמות, כמו אוסמוזה הפוכה (עליה נרחיב בהמשך). כך אנו מצליחים להבטיח תוצאה נקייה ואיכותית בהתאם למה שהוגדר מראש.
 5. בדיקות אחרונות וסיום
  אחרי שמהשימה נגמרת אנחנו לא בורחים לשום מקום. מתבצעות בדיקות ותיקונים נוספים במידה ונדרשת עבודה נוספת.

 

הכירו את שיטת אוסמוזה הפוכה, שמאפשרת לשמור על חלונות מבריקים גם בגבהים קיצוניים!

ניקיון מקצועי של חלונות גבוהים מתבצע לרוב בשיטה מתקדמת הנקראת אוסמוזה הפוכה (בעברית – פעפוע הפוך). מדובר על אחת הטכניקות הטובות ביותר בתחום, ואצלנו בקרן שמש משלבים אותה כמעט בכל עבודה. על מה מדובר? למעשה זהו תהליך בו הנוזל עובר דרך מסנן שלוכד לכלוכים, מה שמאפשר עבודה נקייה. כשאנחנו משתמשים במים למשל, אנחנו מעבירים אותם דרך המסנן ומנקים מהם שאריות של אבנית, שיכולות ללכלך משמעותית כל חלון.
העובדים שלנו שיוצאים לנקות בגובה על חוטי הסנפלינג, משתמשים במים מסוננים איתם הם מנקים חלונות גבוהים בבנייני מגורים ומשרדים. חשוב לציין בהקשר זה שלא כל חברת ניקיון מתמחה בעבודה כה מורכבת שמתבססת על אוסמוזה הפוכה, לכן כדאי מאוד להקפיד על זאת בעת בחירת השותפה החדשה שלכם.

ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

ציוד איכותי, שירותים מותאמים ומוניטין: טיפים מנצחים מהמומחים שלנו לבחירת חברה לניקוי חלונות גבוהים

מוניטין

בתור התחלה – תנו עדיפות לחברות בעלות מוניטין, כאלו ששמעתם עליהן רק דברים טובים. בקשו המלצות מקולגות וחפשו ביקורות ברשת.

רישיון!

אסור בתכלית האיסור לעבוד עם גופים לא רשמיים ועובדים שלא עברו הכשרות מתאימות. מדובר על סכנת חיים. דרשו תמיד לראות רישיון עבודה.

מומחיות בשיטות סנפלינג

החברה איתה תעבדו חייבת להיות בקיאה בשיטת הסנפלינג, אין איך לשחק עם זה. זו טכניקת המפתח שמאפשרת גישה למקומות מאתגרים בבניינים גבוהים.

בטיחות

חשוב מאוד לוודא שחברת הניקיון ששכרתם נצמדת לפרוטוקולי בטיחות, עם הקפדה על עבודה עם כל אמצעי הבטיחות שדרושים בתחום ניקוי החלונות הגבוהים.

שירותים בהתאמה אישית

גם אם מרחוק הם נראים זהים, כמעט כל בניין שונה מהאחר. לכן אנחנו ממליצים לכם לעבוד עם חברות שמציעות שירותים שמותאמים לצרכים הספציפיים שלכם. בנייני מגורים, משרדים, בתי חולים ומוזיאונים – כולם בנויים אחרת ויש להתייחס אליהם באופן שונה.

תמחור שקוף

חפשו חברות שעובדות במבני תמחור שקופים. הקפידו לקבוע מראש את הסכום הסופי.

ציוד וחומרים

ציוד מתקדם וחומרים איכותיים הם אלמנטים קריטיים בכל תעשייה, לרבות בתחום ניקוי החלונות בגובה. בחרו בחברה שמצוידת בכלים מקצועיים וציוד שמאפשר עבודה יעילה.

 

שאלות נפוצות ותשובות הצוות של קרן שמש בנושא ניקוי חלונות גבוהים

 • למה חשוב לשתף פעולה עם חברה מקצועית לניקוי חלונות גבוהים?

בדיוק כמו שאתם לוקחים את האוטו שלכם למוסך מורשה, כך חשוב להתייחס גם לניקוי החלונות הגבוהים. חברות מקצועיות מביאות מומחיות, בטיחות ושיטות מיוחדות כמו סנפלינג, שמשפרים משמעותית את נראות הנכס.

 • מה מייחד את שיטת הסנפלינג בניקוי חלונות?

מדובר על טכניקה מדהימה שמאפשרת לעובדים להגיע בקלות למיקומים מאתגרים בבניינים גבוהים. כך אנחנו מצליחים לנקות גם את החלונות הגבוהים ביותר!

 • מה הקשר בין ניקוי חלונות גבוהים לאוסמוזה הפוכה?

אוסמוזה הפוכה היא שיטה שמאפשרת לנו לסנן לכלוכים החוצה ממי הניקוי. הטכניקה הזו מסייעת לנו לנקות כל נוזל, ולעבוד למשל עם מים נקיים מאבנית, דבר ששומר על החלונות.

 • האם שיטת האוסמוזה ההפוכה מתאימה לכל סוגי החלונות?

כן. מדובר על טכניקה רב תכליתית שמתאימה לסוגי חלונות שונים, מה שמבטיח ניקיון נטול אבנית ששומר על החלון.

 • יש לי חלון בלגי, אתם חושבים שכל חברה תדע איך להתמודד אתו?

ממש לא. נדרשת כאן מומחיות מיוחדת, עם צוות עובדים מנוסה בחברה בעלת רקע בטיפול בסוגי חלונות עדינים. כמובן שקרן שמש יודעת לעבוד על חלונות בלגיים.

 • האם יש עלויות "נסתרות" בכל הנוגע לשכירת חברת ניקוי חלונות מקצועית?

אצלנו כמובן שלא. בניגוד לגופים שאולי עובדים באופן אחר, חברת קרן שמש מבטיחה תמחור שקוף, עם עלויות שמוגדרות מראש.

ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

ניקוי חלונות גבוהים – רק עם הצוות המנצח של קרן שמש!

הדרך הטובה ביותר לנקות חלונות גבוהים תהיה אך ורק בשיתוף פעולה עם חברה מקצועית כמו קרן שמש. הצוות שלנו עוסק כבר למעלה מעשור בעבודות בגובה, שכוללות בין היתר ניקוי חלונות בבניינים גבוהים. אנו מחזיקים בציוד המתקדם ביותר ועובדים לפי שיטות יעילות, שמבטיחות חלונות מבריקים גם בקומות גבוהות במיוחד. ואם תרצו לשתף פעולה ולשמוע עוד על מגוון השירותים הרחב שלנו, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון: 050-9393031.

דילוג לתוכן