ניקוי חלונות בבניינים

חלונות נקיים בבנייני משרדים או בנייני מגורים, הינם סימן מובהק לבניין נקי ומטופח. בשנים האחרונות הבנייה בגובה רק צוברת תאוצה במיוחד בערים המרכזיות בשל מחסור במגורים וצפיפות רבה , גם באזורי תעשיה והייטק. כאשר מדובר על בנייני משרדים, אשר אליהם מגיעים אורחים, אנשי עסקים, ספקים או קבלנים חובה לשמור על ניקיון מופתי של הבניין, כאשר החלונות הינם החלק הבולט בהם. יש לדעת, כי ניקוי חלונות בבניינים, נעשה ע"י עובדים מיומנים שיש להם רישיון בגובה. מדובר על סנפלינג יחד עם אביזרי בטיחות נוספים. יש לחבר את מנקה החלונות אשר מתמחה ועובד תחת רישיון בגובה אל חבלים מגג הבניין, מה שיאפשר גישה נוחה, קלה ומעבר נוח בין חלונותיו של המבנה.

ניקוי חלונות בבניינים בשיטות יעילות וחדישות

מחפשים חברה לניקוי חלונות בבניינים?  הגעתם למקום הנכון קרן שמש הינה חברה וותיקה שמבצעת ניקוי חלונות בגובה בלחץ מים.

הצוות המקצועי של קרן שמש מספק שירות מהיר ומקצועי, אנו עובדים עם מיכשור חדשני שמאפשר ניקוי חלונות במהירות וביעילות. בעזרת המיכשור המתקדם שלנו תוכלו להינות מנקיון יסודי. אנו מגיעים לכל אזורי הארץ כמו כן אנו מספקים שירות של ניקוי חלונות בבניינים מבנים, משרדים, מגדלים.

ניתן לנקות חלונות היום, בשיטות חדשות כמו למשל בשיטת האוסמוזה ההפוכה , כאשר מכשיר מיוחד מסנן את המים, הנמצאים יחד עם העובד בגובה. המים יוצאים נקיים מאבנית, מה שלא משאיר סימנים לבנים ומרגיזים. חברות ניקיון חלונות, שואפות לשלמות ולכן, ניקוי  חלונות בבניינים, הנו מוקפד ונעשה באופן מופתי. עד שהחלונות לא מבהיקים ונבדקו לגבי סימנים או פינות שונות, חברת הניקיון לא תעזוב את המקום. גם מבחינת חומר הניקוי, לחברות לניקוי חלונות, יש את חמר הניקו המתאימים ביותר והם מותאמים לחלונות, כך שאין סיכוי שייגרם נזק אם לזכוכית, לעץ או למסגרת האלומיניום שעליה יושבת הזכוכית עצמה.

כיצד מתבצע ניקוי חלונות בגובה?

שיטה זו של ניקוי חלונות בבניינים באמצעות הסנפלינג, מאפשרת למנקה החלונות לבצע את עבודתו באופן יסודי העובד בגובה, מודע לעובדה, כי באמצעות אביזרי הבטיחות הנלווים הוא נעזר בחבלים, אשר קשורים לנקודת עגינה בגג, מה שיאפשר גלישה לכל חלון בבניין, כך שהוא לא יוכל לפספס אף חלון. זה כלל אינו פשוט לשמור על חלונות נקיים בבניינים גבוהים ולכן, יש לבצע תחזוקה קבועה אחת לשלושה שבועות, במיוחד כאשר הבניין נמצא בערים סואנות שבהן קיימים הרבה פיח ואבק.

כאשר החלונות נקיים, הכול נראה אחרת, הבניין מהבחינה החיצונית נראה מבריק ומטופח וכן, מ שנמצא בתוך הבניין, נהנה מאור נעים מבחוץ והנוף ברור יותר. גם העובדים נהנים לעבוד בניין נקי לאחר שמתבצעת בו תחזוקה קבועה של ניקוי חלונות בבניינים.

בחירה נכונה של חברת ניקיון חלונות בגובה תעשה את ההבדל השקוף

על מנת שהחלונות בבניין בו אתם גרים או עובדים, יישארו נקיים והבניין יראה מטופח, יש למצוא חברה וותיקה המתמחה שנים בניקיון חלונות בגובה. אחת החברות המוכרות והוותיקות בתחום הינה חברת קרן שמש מציעה פתרונות בגובה, הכוללים ניקיון בגובה של חלונות, תריסים, פתרונות בגובה עבור איטום חיצוני של בניינם וגגות על בניינים. החברה מציעה ללקוחותיה שירות בפריסה ארצית, כאשר צוותים מיומנים מגיעים לכל אזור בארץ. החברה מעניקה אחריות על עבודותיה , עומדת בזמנים והיא בעלת ניסיון עשיר של 10 שנים.

דילוג לתוכן