איטום אבנים

מורשים ומוסמכים לעבודה בגובה

התחייבות לעמידה בלוחות זמינים​

עבודה עם מכשור טכנולוגי מתקדם

שירות ומענה בכל עיר ורחבי הארץ

שמירה על יופי טבעי, של כל אלמנט, היא משימה מורכבת. וכשמדובר על שימור היופי הטבעי של משטחי אבן חיצוניים, המלאכה הופכת למטרד של ממש. לשמחתכם הרבה, חברת קרן שמש מציעה שירותי איטום אבנים, שיחסכו לכם לא מעט כאב ראש והתעסקות. אם חשוב לכם לשמור על האבן החיצונית של המבנה מפני כתמים ונזקים, ובעיקר אם שימור המראה האותנטי קריטי בעיניכם, שתפו איתנו פעולה עוד היום לפתרונות איטום אבן איכותיים.

אז מה זה בכלל איטום אבנים?

איטום אבן היא שיטה מתקדמת במיוחד לשמירה על אותם חיפויי קיר רגישים שעשויים מאבן. זוהי למעשה טכניקה יעילה לציפוי משטחי אבן חיצוניים בחומר מיוחד שמונע הצטברות של כתמים ולכלוך, עם הגדלת אורך החיים שלהם. מדובר על שירות שחיוני עבור כל מי שמעוניין לשמור על הקסם הטבעי של מבנה האבן שלו, בצורה ארוכת טווח שתוביל גם להעלאת ערך הנכס.

ממזג האוויר ועד לזיהום: האויבים המושבעים של האבן החיצונית

· מזג האוויר – משטחי אבן חיצוניים חשופים בכל עת לתנאי מזג אוויר קשים. מהחום הלוהט ועד לגשמים כבדים, יש לא אלמנטים של מזג אוויר שעלולים לפגוע באיכות האבן. שירות איטום האבנים שלנו משמש כמגן מפניהם, מה שמונע נזקים ושומר על המבנה.

· גיל האבן – ככל שהאבנים מתבגרות, הן הופכות להרבה יותר רגישות. איטום אבן חיוני במיוחד בעבודה על מבנים ישנים. הוא מחייה ושומר על המשיכה האסתטית ומבסס את ערך הנכס, גם אם הוא מבוגר במיוחד. עם קרן שמש תבטיחו שהאבנים הישנות של הבניין שלכם יחזיקו מעמד לאורך שנים.

· זיהום – הסעיף הזה רלוונטי בעיקר לבנייני אבן שנמצאים במרכזי הערים הסואנות, כמו ירושלים למשל שבורכה באינספור מבנים מסוג זה. הפיח והלכלוך באוויר יוצרים כתמים מכוערים על האבן ופוגעים בה. לכן, איטום יעיל יגן מפני החלקיקים המזהמים שנישאים באוויר, מה שישמור על מראה חלק ונקי.

· לחות ועובש – לחות היא יריב עיקש לבתים עם ציפוי אבן, במיוחד באזורים כמו מישור החוף. תנאי לחות קיצוניים עלולים לפגוע במרקם האבן, מה שיוביל במהרה לצמיחת עובש. עם הזמן יופיעו יותר ויותר כתמים שיגרמו לנזק משמעותי. בתרחישים כאלה יש להקפיד ביתר שאת על איטום אבנים, עם חומרים דוחי לחות שיפחיתו את הסיכון לצמיחת עובש.

איטום אבנים רק עם קרן שמש - שמרו על האבנים שלכם כמו שצריך!

שיתוף פעולה עם חברת איטום אבנים מקצועית חשוב להבטחת תוצאות איכותיות. קרן שמש מביאה איתה לעבודה מומחיות של שנים, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות למתן פתרונות איטום מקיפים. אנחנו מזמינים אתכם לשתף אתנו פעולה – שמרו על האבן שלכם לאורך זמן, לטובה מראה טבעי ומתוחזק. צור איתנו קשר עוד היום!

שאלות נפוצות בתחום ותשובות המומחים שלנו

אין כאן תשובה חד משמעית. כל מקרה לגופו, משום שכל אבן מושפעת מאינספור גורמים. לאחר בדיקה מקיפה במקום נוכל לתת תשובה מדויקת ולבנות יחד אתכם לו"ז מסודר.

ממש לא, להיפך. תהליך איטום האבן נועד לשמור על המראה הטבעי שלה.

כן, שירות האיטום שלנו מותאם לסוגים רבים של אבנים. אנחנו נוהגים להקדיש תשומת לב רבה לתהליך בחירת החומר הנכון עבור כל משימה בצורה נפרדת.

משך הזמן תלוי בגודל הבניין ומצב האבן. בכל אופן, הצוות שלנו עובד ביעילות כדי להשלים את התהליך במהירות.

כן! מומלץ מאוד לאטום אבנים חדשות כדי להגן עליהן באופן מקצועי.

גלריית תמונות מהשטח

מאמרים ומידע נוסף בנושא

בקרוב

דילוג לתוכן